Привітання з народженням сина: своїми словами, листівки

Народження дитини – вкрай вагома дата в житті молодої родини. Після цієї радісної події їхнє життя вже ніколи не буде таким, як раніше. І повірте, молоді батьки будуть дуже раді отримати ваші щирі привітання з народженням сина!

Спеціально для такого випадку команда авторів сайту topvitannya.com.ua підготувала оригінальні, щирі та душевні привітання з народженням сина. Ваші вітання молодим батькам можуть бути різними: яскравий вірш, незабутнє прозове привітання своїми словами, або ви можете надіслати вітальну листівку з народженням хлопчика. І все це ми підготували для вас. Тож оберіть те, що вам до душі, і надішліть щасливим батькам у їх улюблений месенджер!

Привітання з народженням сина

Найкращі привітання з народженням сина

Вітаю вас з народженням синочка! Нехай цей малюк приносить вам безмежну радість і щастя. Бажаємо, щоб ваша сім’я завжди була наповнена теплом і коханням, а ваш малюк ріс міцним, здоровим та розумним. Нехай кожен день з ним буде наповнений радістю та незабутніми моментами. Вітаємо з цим щасливим днем!

***

Надсилаю найщиріші вітання з народженням вашого синочка! Нехай ця маленька дитина принесе вам безмежну радість і велике щастя. Бажаю, щоб він ріс здоровим, розумним та щасливим, завжди оточений вашою любов’ю та турботою. Нехай він буде вашим радісним сонцем і втіленням всіх ваших найкращих мрій.

***

Ваша сім’я стала більшою! Цей день – початок чудової подорожі в батьківство з вашим синочком. Нехай він росте сильним, сміливим і розумним, завжди оточений вашою безмежною любов’ю та турботою. Бажаю вам багато радісних моментів разом з вашим маленьким принцом, який принесе вам щастя і радість. Вітаю з народженням синочка!

***

Мої щирі привітання з народженням сина! Нехай цей малюк наповнить ваші серця безмежною любов’ю і щастям. Бажаємо вам, щоб він ріс міцним, здоровим та розумним, завжди оточений вашою щирою батьківською любов’ю та піклуванням. Нехай кожен день з ним буде наповнений тільки радістю та незабутніми моментами. Вітаю з цим щасливим днем!

***

Сьогодні ваша сім’я стала ще щасливішою з народженням вашого синочка! Нехай цей маленький хлопчик принесе вам безмежне щастя та радість. Бажаємо, щоб він ріс здоровим, щасливим та розумним.. Нехай кожен день з ним буде сповнений незабутніми моментами та радістю. І виховуйте його справжнім чоловіком!

***

Мої найщиріші вітання з народженням вашого синочка! Нехай цей день запам’ятається вам як початок найбільшої та найщасливішої пригоди – пригоди батьківства. Бажаємо, щоб ваш малюк ріс здоровим, кмітливим і головне – щасливим. Нехай кожен день з ним буде наповнений радістю, коханням і безліччю незабутніх моментів. І хай цих днів буде багато-багато тисяч!

Зворушливі привітання з народженням сина

Вітаємо з народженням вашого синочка! Нехай він росте здоровим, розумним і щасливим! Дбайте про нього – і він дбатиме про вас, коли виросте!

***

Нехай ваша сім’я завжди буде наповнена теплом, любов’ю та щастям з новонародженим синочком! Хай цей ангелик стане вашою головною радістю!

***

Це найбільше диво – стати батьками! Нехай кожен момент з вашим сином буде сповнений радості і ніжності!

***

Вітаю із народженням сина! Це – новий життєвий етап, нові враження і найкращі почуття! Нехай ваш малюк росте сильним і веселим!

***

Щиро вітаємо з народженням синочка! Нехай він подарує вам безмежну радість та щастя! Виростіть його справжнім чоловіком, мужнім та добрим!

***

Вітаю з цією непересічною датою! Нехай кожен день з вашим сином буде наповнений незабутніми моментами щастя та кохання!

***

Щирі привітання з народженням сина! Це така радість стати батьками! Нехай ваш синочок дарує вам тільки світлі моменти у вашому житті!

***

Вітаємо з народженням синочка! Нехай він росте мудрим і добрим, як ви! І хай завжди береже його Божа Матір та янголи!

***

Шлемо вам наші привітання з народженням сина! Нехай ваша родина завжди буде щаслива та злагоджена з вашим чудовим синочком!

***

Дитина – це так чудово. Це нове життя, нові емоції і безмежна любов! Нехай ваш синочок буде для вас джерелом щастя і радості!

***

Вітаю з народженням вашого синочка! Нехай він росте справжнім чоловіком – мужнім, мудрим і відважним!

***

Нехай ваш синочок росте здоровим і міцним, і його життя буде наповнене щасливими моментами і радістю!

***

Вітаю! Бажаю, щоб ваш син виріс розумним і розсудливим, здатним досягати своїх цілей і завжди залишатися вірним собі!

***

Вітаю з народженням сина! Хай він росте щасливим, обдарованим і вміє радіти життю! Нехай у вашому синочка завжди буде добре здоров’я, а в вас – невичерпне джерело любові та підтримки!

Оригінальні привітання з народженням сина

Вітаємо з появою у вашому житті справжнього сюрпризу! Нехай ваш син тішить вас кожен день своїм унікальним характером і надихає на нові звершення. Повірте – він буде дивувати вас щодня. Тож не втрачайте своєї здатності дивуватися!

***

Ласкаво просимо у світ вашого сина, який принесе вам безмежну радість та щастя. Також він може принести вам багато інших речей, яким ви зрадієте дещо менше – тож бажаю вам батьківського терпіння та любові. І, звісно, хочу побажати вам кожен день відкривати нові горизонти в батьківстві – зі своїм сином, який зростатиме так швидко!

***

Нарешті ви стали щасливими батьками! Нехай ваш син буде яскравою зіркою у вашому житті, яка завжди світитиме теплом і любов’ю. Тепер ви маєте відповідальне завдання: виростити цю маленьку зірочку, не дати їй згаснути, і головне – знайти те, від чого ця зірка засяє якнайяскравіше!

***

Мої вам щирі привітання з народженням сина! Тепер у вас є ваш маленький герой. Скоро він виросте і захоче справжніх яскравих пригод. Але життя – не комп’ютерна гра, і зберегтися в ньому неможливо. Тож ваше завдання – скеровувати вашого сина до його мрій і бажань, але безпечними стежками!

***

Вітаю із цим чудовим днем – днем, коли народився ваш син! Хай росте щасливим і здоровим, і хай завжди буде оточеним батьківською любов’ю. Дитина потребує любові, як квітка – води, лише в цьому разі вона може розквітнути. Тож дбайте про синочка, і він обов’язково розквітне і здивує вас яскравим букетом своїх талантів!

Вітальні листівки привітання з народженням сина

Шукаєте яскраві та оригінальні відкритки, щоб привітати молодих батьків? Але не хочете надсилати їм картинки, які вже десять років ходять Інтернетом? Спеціально для вас команда «Топ Вітання» створила нові вітальні листівки привітання з народженням сина!

Привітання з народженням сина 1

***

Привітання з народженням сина 2

***

Привітання з народженням сина 3

***

Привітання з народженням сина 4

Привітання з народженням синочка – вірші

Вітаю вас із маленьким дивом!

Росте синочок хай щасливим

Хай його Бог благословляє

І ангел від біди охороняє.

Бажаю щастя й сину, й вам багато,

Бо ви тепер – його мама і тато

Хай ваша родина й надалі зростає

З народженням сина вас вітаю!

***

Шлю вам вітання – мамі й татку

З народженням цього хлоп’ятка!

Хай справжнім красенем зростає

Здоров’я, розум, мудрість має!

Хай вам найкращим буде сином

Міцною хай буде із ним родина

Хай справжнім чоловіком він зростає

Любіть його – от що вам побажаю!

***

Мої вітання з народженням сина

Це – справді чудовий день і година

Нехай він у вас росте здоровенький,

Розумний, сміливий і височенький,

Щоб все, що він хоче, давалося легко

Щоб батько й мати берегли від небезпеки

Бажаю вам любові, сили й терпіння,

І щоб Господь послав благословіння!

Прокрутка до верху