Найкращі привітання з народженням донечки своїми словами

Народження доньки – це завжди неймовірно приємна, радісна та хвилююча подія в житті як молодої пари, так і всіх їхніх родичів. І звісно, в такий день хочеться не просто порадіти за батьків дівчинки, а ще й привітати їх з цією датою, яка стане найважливішою в їх житті! Саме на такий випадок ми підготували найкращі привітання з народженням донечки українською мовою.

Наші привітання створені колективом сайту topvitannya.com.ua спеціально для вас. Тут ви знайдете унікальні привітання своїми словами, короткі та влучні побажання, яскраві та ніжні вітальні листівки – картинки з народженням доньки, а також віршовані вітання для поціновувачів поетичного слова. Тож надішліть обране вами вітання молодим батькам – дайте їм відчути, що народження їхньої доньки важливе і для вас!

Привітання з народженням донечки

Найкращі привітання з народженням донечки

Нехай цей день буде початком великого щастя у вашому житті, сповненому радісних митей та незабутніх моментів! Нехай ваша донька росте міцною, здоровою та розумною, а ваша родина буде наповнена коханням та злагодою. Цей день – тільки початок найважливішого завдання в вашому житті – виховання маленької принцеси! Вітаємо вас з народженням донечки!

***

Надсилаємо вам свої найщиріші привітання з народженням донечки! Нехай ця маленька дівчинка приносить вам неймовірну радість та щастя. Нехай вона росте сильною, здоровою та розумною, завжди оточена вашою любов’ю та піклуванням. Бажаємо вам багато незабутніх моментів разом з вашою принцесою, що додасть нових кольорів у ваше життя! Виростіть донечку доброю, розумною та сміливою – справжньою українкою!

***

Сьогодні ваша родина стала ще більшою, а ваші серця – ще щасливішими, відкриваючи нову сторінку у вашому житті разом з вашою маленькою принцесою! Нехай вона росте здоровою та щасливою, приносячи вам безмежну радість та кохання. Будьте завжди поруч, даруючи їй любов та підтримку. Вітаємо вас з народженням доньки!

***

У вас народилося малятко – маленька дівчинка, така мила і така беззахисна. Тож тепер у вас є ще одна причина для посмішки, щасливих сліз та величезної любові – ваша донька! Нехай вона росте здоровою, щасливою та розумною, втілюючи в собі всі ваші мрії. Бажаємо вам безліч радісних моментів разом з вашою маленькою чарівницею, яка змінить ваш світ назавжди!

***

Шлемо вам свої щирі привітання з народженням донечки! Цей день запам’ятається вам як початок найпрекраснішої подорожі – подорожі у батьківство. Нехай ваша донька росте здоровою, щасливою та успішною, завжди оточена вашою любов’ю та турботою. Бажаю вам багато вражень та незабутніх моментів разом з вашою принцесою! Дайте їй вашу підтримку, дайте їй ці крила – і вона обов’язково змінить світ на краще!

Короткі привітання з народженням донечки своїми словами

Дорогі батьки, вітаю з народженням вашої принцеси! Нехай її життя буде як яскравий квітник, наповнений ніжністю та коханням. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння та багато незабутніх митей з вашою маленькою чарівницею!

***

З найщирішими побажаннями вітаю вас з народженням вашої доньки! Нехай вона буде вашою радістю та гордістю, а ви – її опорою та підтримкою. Бажаю міцного здоров’я вашій малечі та багато любові від вашої принцеси!

***

Щиро вітаю з днем народження вашої доньки! Нехай вона буде яскравим сонцем у вашому житті, що розганяє хмари сумнівів та проблем. Бажаю вам багато веселих моментів та незабутніх спогадів з вашою маленькою принцесою!

***

Вітаю вас з народженням вашої доньки! Нехай вона буде вашим щастям та великою радістю. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння та багато любові від вашої маленької чарівниці!

***

Дорогі батьки, вітаю з днем народження вашої доньки! Нехай вона буде яскравим промінчиком у вашому житті, що додає кольорів та радості. Бажаю вам багато щасливих моментів з вашою принцесою!

***

З найщирішими побажаннями вітаю вас з народженням вашої донечки! Нехай вона буде вашим найбільшим щастям та гордістю. Бажаю вам та безмежної любові до вашої маленької принцеси!

***

Дорогі батьки, вітаю з днем народження вашої доньки! Нехай вона буде як сонячний промінчик, що освітлює ваші серця. Бажаю вам багато радості та незабутніх моментів з вашим малесеньким сонечком!

***

Вітаю вас з народженням вашої доньки! Нехай вона буде вашим найбільшим щастям та найбільшою радістю. Бажаю вам міцного здоров’я та безмежної любові до вашого наймилішого малятка!

***

Дорогі батьки, вітаю з днем народження вашої донечки! Нехай вона росте здоровою, щасливою та успішною. Бажаю вам багато радісних моментів з вашою принцесою!

***

Вітаю вас з народженням вашої донечки! Нехай вона буде вашим найбільшим даром та найбільшим щастям. Бажаю вам міцного здоров’я та безмежної любові до вашої маленької красуні!

Прикольні привітання з народженням донечки

Вітаємо з найкращим придбанням – донькою! Тепер ваше життя буде наповнене радістю, веселощами і безмежною любов’ю! Нехай кожен день з малечою буде як краща комедія, що зіграна вами!

***

Вітаємо з вашим новим життям, де кожен день стає пригодою, хочете ви цього, чи ні! Донька – це чудовий привід робити дурниці, вчитися новому і любити безмежно. Нехай вона приносить вам лише радість і щастя!

***

Це початок нового розділу в вашому житті, який прикрашений маленькою, але дуже важливою деталлю – донькою! Вітаємо з найбільшим подарунком від долі! Нехай кожен день з нею буде наповнений сміхом, любов’ю і веселощами!

***

Вітаємо з прибуттям у ваше життя найціннішого скарбу – вашої доньки! Бережіть цей скарб, як справжні Цербери, і хай кожен день принесе нові відкриття і радість! Нехай ваша донька росте здоровою, розумною і щасливою!

***

Вітаємо з днем, коли ваша сім’я стала більшою на одну принцесу! Тепер ви маєте створити для неї по-справжньому королівські умови! Цей день запам’ятається вам як початок нових емоцій, радості і безмежної любові. Нехай ваша донька принесе вам тільки радість і щастя!

***

Вітаю з днем народження донечки! Дорогі батьки, ви як ніхто знаєте, що життєві шляхи бувають тернистими і непростими. Тож тепер ви маєте завдання: вам потрібно десь дістати асфальтоукладальник! Як навіщо? Щоб ваша донька могла їхати по життю рівно, плавно і без перешкод!

***

На ринок вийшла нова модель щастя – ваша донька! Вітаємо з поповненням сімейного асортименту щастя та радості!

***

Сьогодні ваш дім став театром, а ваша донька – найголовнішою актрисою! Вітаємо з появою маленької зірочки, яка освітлює ваш світ!

***

Вітаємо з народженням вашої маленької вчительки щастя! Її перший урок – навчити вас любити ще більше кожен новий день, який вона подарувала вам!

Вітальні листівки привітання з народженням донечки

Чудовий спосіб привітати молодих батьків – надіслати їм вітальну листівку у месенджер. Така картинка привітання з днем народження донечки обов’язково потішить батьків юної принцеси, адже вони зрозуміють, що ця важлива для них подія є важливою і для вас!

Привітання з народженням донечки 1

***

Привітання з народженням донечки 2

***

Привітання з народженням донечки 3

***

Привітання з народженням донечки 4

***

Привітання з народженням доньки у віршах

З щасливим днем я вас вітаю,

А вашій дочці побажаю

Рости здоровою, щасливою,

І неодмінно ще – красивою!

Хай крихітка біди не знає,

Й тепло батьківське відчуває,

Хай у житті проблем не буде

Бо поряд будуть найрідніші люди!

***

Вітаю з милим янголятком,

Чудовим крихітним дівчатком.

Хай ваша донечка, це диво,

Буде здорова і щаслива.

Принцеса ваша зросте стрімко

Й вам скаже своє перше слово.

Хай донечка сміється дзвінко

Із вами в неї буде все чудово!

***

Це янгол із небес спустився,

І у вашій хаті нині оселився.

Тепер із вами – сонечко гарненьке

Хай буде ваша доня здоровенька.

І доля її нехай буде легка,

Щоб було і щастя, й достатньо добра.

Хай її сміх вдома завжди звучить

Це – така радісна для усіх мить!

***

З донечкою щиро вас вітаю

Хай вона здоровою росте.

Хай, як мама, милою зростає

А у батька мудрості візьме!

Буде ваша донечка найкраща,

Наймиліший янгол на землі.

Не підводьте ви її нізащо

Бережіть її дитинства дні!

***

Вітаю із народженням принцеси!

Хай їй доля щедро подарує

Успіх, щастя, гроші й Мерседеси

І хай кожен день вона святкує!

Хай завжди буде донька здорова,

Має швидкий розум, ніжну вроду,

Весело і щиро хай вона сміється,

Бо в її житті все завжди вдається!

***

У вас народилось маленьке дитятко

Чудове, ніжне, мамине дівчатко

Тож із цим днем я вас щиро вітаю

І щастя дитинці багато бажаю!

Хай донька зростає у злагоді й мирі

Й вітання для неї лунають в ефірі

Хай буде щаслива в сімейному колі

Донечка – це завжди подарунок долі!

Читайте також: Зворушливі привітання з народженням сина

Прокрутка до верху