Патріотичні привітання з днем народження військовому ЗСУ

Українські військові – найхоробріші в світі люди, які зараз тримають над нашими головами небо. Тому бажання щиро привітати їх зі святом є цілком зрозумілим. І саме тому ми створили унікальні, авторські, патріотичні привітання з днем народження військовому ЗСУ.

Напишіть вашому героєві – чи героїні, привітайте їх із цим святковим днем та подаруйте тепло своїх емоцій. Автори сайту topvitannya.com.ua створили ці привітання своїми словами та у віршах спеціально для вас – і для наших захисників. Отримавши таке яскраве привітання з днем народження, серце воїна заб’ється частіше, а його душу зігріють ваші побажання. І, можливо, саме ця часточка натхнення допоможе йому у вкрай важких умовах.

Привітання з днем народження військовому

Найкращі привітання з днем народження військовому своїми словами

З Днем народження, наш герою! Ти – надія й опора всієї України і нашої родини, наша гордість і захист. Ми дякуємо тобі за все, і бажаємо тобі мудрості, витримки, сили і мужності. Борись за країну, за її людей і за спільну перемогу, а ми станемо твоїм надійним тилом. Наснаги, щастя, та натхнення тобі!

***

З Днем народження, наш захисник і наш ангел! Нехай твоя сила й сміливість завжди будуть твоїми крилами у бурхливих небесах життя. Бажаємо тобі захисту від усього лиха та мирного неба над головою – яке ти обов’язково здобудеш для всієї України!

***

Вітаємо тебе з Днем народження, наш хоробрий та мудрий воїне! Твоя рішучість нехай завжди буде тобі супутником у будь-якій скруті. Зичимо тобі завзяття, стратегічного мислення та завжди повертатися зі своїх завдань! Адже вдома на тебе чекає родина, яка тебе дуже любить!

***

З Днем народження, наш нескорений воїне! Хай твоя воля буде непохитною, як скеля, а твої кроки – вірними та чіткими. Бажаємо тобі відваги, бойового духу та завжди точного прицілу! І хай поруч завжди буде той, хто прикриє тобі спину і подасть руку в скрутному становищі.

***

Вітаємо тебе, найсильніший з сильних! Нехай кожен твій день буде кроком до великої перемоги, а кожен ранок – новим початком щоденного подвигу. Зичимо тобі невичерпної енергії та непереможної впертості! Здобудь перемогу і повертайся живим до своїх рідних та затишку свого дому!

***

З Днем народження, сміливий офіцере! Хай твої ідеї та накази завжди ведуть до перемоги, а твоя мудрість буде керівним світлом для підрозділу в будь-яких труднощах. Бажаємо тобі вдалого планування та втілення стратегій! Бережи своїх людей – і вони захистять тебе у будь-якій ситуації!

***

Вітаємо тебе з Днем народження, наш хоробрий солдат! Нехай сила твого серця завжди буде сильнішою за будь-які випробування. Зичимо тобі нестримної впевненості, твердості духу та завзяття в усьому!

Короткі патріотичні привітання з днем народження

З Днем народження, наш непереможний герою! І хай твої бойові здобутки будуть великими, як гори. Бажаємо тобі нових вершин та невгамовного завзяття!

***

Вітаємо тебе з днем народження! Нехай кожен твій крок буде впевненим, а кожен подвиг – незабутнім. І нехай завжди буде 4.5.0!

***

Вітаємо тебе, воїне, із днем народження! Бажаємо тобі сталевої витримки, невичерпної енергії, залізних нервів та вбивчої влучності!

***

Вітаємо з Днем народження, герою! Ти став на захист України в найбільш критичний час, тож нехай тебе завжди береже Бог та його янголи, як ти бережеш нас!

***

З Днем народження, воїне! Бажаємо тобі завжди бути опорою для побратимів – а вони, в свою чергу, хай завжди прикривають тобі спину! І тоді ви всі повернетеся додому живими.

***

Вітаєм тебе з днем народження! Ти зараз там, де дуже важко, тож нехай наше вітання передасть тобі частинку домашнього тепла. Повертайся із перемогою – ми тебе чекаємо!

***

З Днем народження, наш відважний воїн ЗСУ! Будь завжди сильним та мужнім на службі Україні! І хай всі пам’ятають про твій подвиг і шанують тебе!

***

Вітаємо тебе, наш захисник! Бажаємо міцного здоров’я та безперервних перемог! Хай негаразди оминуть тебе і твій підрозділ, а удача завжди буде на твоєму боці!

***

З Днем народження, побратиме! Нехай накази будуть чіткими, техніка – справною, БК – в наявності, а побратими – вмілими та надійними!

***

Вітаємо тебе, справжній герою ЗСУ! Бажаємо сил і нестримного руху вперед! Віримо, що ти здолаєш ворога, очистиш нашу землю від зла та повернешся із перемогою!

***

З Днем народження, захиснику наш! Нехай доля приносить тобі лише славу та перемоги! І хай Бог та його янголи відвернуть від тебе зло!

***

Вітаємо тебе, патріоте! Бажаємо тобі терпіння, сміливості та переможних походів! Не здавайся, вір у себе та в товаришів!

***

З Днем народження, наш сміливий воїне! Нехай твоя сила допоможе перемогти зло, а твої побратими завжди підставлять тобі плече!

Привітання з днем народження військовому картинки

Хочете виразити свої емоції, тепло та вдячність нашим воїнам за допомогою листівки? Автори Топ Вітання підготували для вас найкращі картинки – привітання з днем народження військовому. Надішліть їх вашому герою, і хай він отримає нові сили для боротьби!

Привітання з днем народження військовому 1

***

Привітання з днем народження військовому 2

***

Привітання з днем народження військовому 3

***

Привітання з днем народження військовому 4

***

Привітання з днем народження військовому ЗСУ в віршах

Воїни, хлопці – ви стали до строю

У час, коли ворог приліз із болота

Не вдома сидіти, а йти лиш до бою

Така вона, ваша солдатська робота!

Ви стійте сміливо на варті Вкраїни

Хай кулі та бомби всіх вас оминуть

Хай завжди прицільно летять ваші міни

А дрони із неба вам вказують путь!

Пройдіть цей шлях – із честю, сміливо

Й живими верніться до своєї хати

Хай серце дружини знов буде щасливим

А діточки повік не будуть воювати!

***

Нехай під небом веселковим

Завжди лунає цей дитячий сміх,

А ти, герою наш, військовий,

Сьогодні будь щасливішим за всіх.

У день народження бажаєм щиро

Щоб твою службу Україна цінувала

Здоров’я, сили, витримки – і миру

Тобі – і всім, хто на наш захист встали!

Зітри на порох лютих ворогів

Хай зникнуть, як роса на сонці

І від Карпат до сонячних степів

Ми будемо в своїй сторонці!

***

Бажаю тобі досягнень вагомих,

Здоров’я і волі до бою сталевої

А потім – вернутись до рідного дому

Зберігши для нас мирне небо!

Хай завжди щастить у коханні та дружбі,

В родині хай завжди панує достаток

Хай збудуться всі твої плани по службі,

І завжди у всьому панує порядок!

***

Терпіння вам, щастя і мирного неба!

Хай янгол за вами і день, і ніч стежить

Ви стали на захист тоді, коли треба

Бо окупанту наш край не належить!

Ви — гордість країни, опора, й для вас

Нема перешкод, й будь-що – не проблема

Хай буде щасливим відміряний час

А поети про подвиги створять поему!

***

Ваша служба – діло непросте

Бажаємо в ній успіхів, солдате

Бо діло ваше праведне й святе

Окопні будні – аж ніяк не свято

Тож витримай усі випробування

Бажаємо щиро удачі й відваги

Хай душу зігріє радість кохання

Додасть вона вам у бою наснаги!

Привітайте воїна – подякуйте вашому героєві

Надіслати патріотичне привітання з днем народження – найменше, що ви можете зробити для воїна ЗСУ. Але насправді це не так вже й мало! Він відчує вашу підтримку, згадає, що його люблять і цінують, що його чекають вдома. А  у холодному окопі так хочеться думати про щось хороше!

Колектив сайту Топ Вітання приєднується до всіх теплих слів для наших героїв та бажає їм перемоги! Хай всі повернуться зі щитом, і хай в Україні запанує мир!

 

Прокрутка до верху